środa, 20 listopada 2013

FUR VEST- czy nadal króluje na salonach?
Witam wszystkich:)))        Co zrobić jeśli za oknami nadal widać zieloną trawę i jak ubrać się w taką pogodę jeśli już mamy przygotowanych kilka ciuszków w szafie na mroźne dni? Pewnie niejedna   z Was chciałaby już, niektóre z tych  nowych „ zdobyczy” założyć i pochwalić się nową kolekcją swojej koleżance…..He,He. W dniu dzisiejszym chciałam pokazać Wam połączenie jesieni i zimy bo jak zauważyliśmy na salonach nadal królują dżinsowe koszule ozdabiane dżetami jak również futrzane kamizelki. Zrobiłam przegląd miesięcy i nie uwierzycie te rzeczy nadal są na topie. Są z nami już od dwóch lub nawet trzech sezonów i wciąż nie zmieniły ceny. I właśnie dzisiaj prezentuje Wam „fur vestzapinaną szerokim skórzanym paskiem ze znakomitą duża klamrą, założona na czarną skórzaną kurtkę, pod którą ukryta jest znakomita granatowa koszula z dżetami na ramionach, do tego spodnie rurki jasnego koloru. Całość dopełnia gruby szary ażurowy szal , biała torebka w szare motywy dużego mostu oraz czarne skórzane oficerki.
Zwyczajnie, prosto a jakże wygonie i salonowo He,HeZapraszam do oglądania i życzę udanego i pozdrawiam:)))


 

Koszula firmy : MOODA
kamizelka firmy: AMISU
spodnie rurki firmy: HOUSE
oficerki firmy: ZARA
torebka firmy: LOOKAT
pasek firmy: ATMOSPHERE

Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów)


PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)