niedziela, 1 grudnia 2013

Fashionable at work. Wyjście do pracy zwyczajnie i wygodnie.


Witam Was kochani:)))

Nasze życie ucieka w zaskakującym tempie i tak mija dzień za dniem, tydzień za tygodniem , miesiąc za miesiącem i rok po roku ….a my coraz starsi ale za to bardziej doświadczeni he,he…… brniemy dalej. Dzisiaj właśnie w tym moim szybkim tempie wigoru chciałam pokazać proste z delikatnym pazurkiem  wyjście do pracy bo przecież to w pracy spędzamy swoją połowę życia. 
W dzisiejszej odsłonie pokaże Wam zwykłą bawełnianą bluzkę z aplikacją potwora mimo iż , nic nie wnosi w moje życie jakże wielkie ma w nim znaczenie. Od zalania dziejów, potwory pojawiały się wierzeniach i opowieściach, gdzie łączone były z groźnymi i niezrozumiałymi zjawiskami oraz niezbadanymi regionami świata, często stanowiąc przestrogę przed lekkomyślnością. Do bawełnianej bluzki dorzucam jasne lekko przecierane jeansy rurki, maleńkie kolczyki i mamy gotowy zestaw. Nic szczególnego ale naprawdę  robi wrażenie:))). Już do wyjścia zarzucamy ciepły LONG pikowany płaszcz w kolorze popielatym z dodatkiem bardzo grubego ażurowego szalu w kolorze czerwonym i takim samym kolorze ozdabia całość duża torebka.


Zapraszam do obejrzenia i ściskam cieplutko:)))

 
TO DLA CIEBIE!!!

bluzka bawełniana firmy: Y.D
spodnie jeansowe rurki firmy:HOUSE
płaszcz firmy: VERO MODA
szal firmy: VILA
kolczyki firmy: MOHITO

Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3


ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów)

PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)