poniedziałek, 20 stycznia 2014

Różne odcienie brązu , red golf, skórzana marynarka oraz big umbrella ...


Witam wszystkich czytających i oglądających mojego bloga:)))Witam Was kochani cieplutko i uwierzcie mi dzisiaj zrobiłam coś dla własnego lepszego samopoczucia. Pewnie chcecie wiedzieć co…? Otóż wybrałam się pod cieplutkie lampy do solarium. Ostatni raz właśnie w tym miejscu  byłam chyba 6 lat temu, lecz  w dniu dzisiejszym przy takiej pogodzie moje ciało, aż się o to prosiło:))) he,he. W sumie to nie miałam ochoty w ogóle nigdzie wychodzić, gdyż pogoda w dniu dzisiejszym nie rozpieszczała, wręcz przeciwnie za oknami widziałam szarość nieba, niską temperaturę, mokre ulice, ochach… zimno i nieprzyjemnie brrr…Ale moje wyjście miało jeszcze jeden dodatkowy plus, bo dzięki niemu przygotowałam dla Was nowy zestaw, który składa się z różnych odcieni brązu począwszy od czekoladowej skórzanej marynarki po beżowe spodnie i karmelowe kozaki. Całość dzisiaj zdobi mocno czerwony miękkutki golf oraz big umbrella :))) he,he bez niej dzisiaj nie można byłoby wykonać zdjęć. Wszak nikt z domowników nie porywał  się do robienia fotografii, to jeden z nich nie miał wyjścia . Ubłagałam mojego syna w zamian za pyszna babkę, którą upiekłam po naszym przyjściu.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć:))) 

marynarka skórzana firmy: NEW LOOK
czerwony golf firmy: GEORGE
spodnie firmy: MR MISS
kozaki: CCC

Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów).


PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)
Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)