poniedziałek, 17 lutego 2014

W taką pogodę tylko kolorowy outfit


Witam Was kochani promykami słońca:)))Mam nadzieje, że wszyscy macie taką wspaniałą pogodę jak ja….he,he , aż chce się żyć kochani:))). Kiedy rano wstałam wcale nie zapowiadało się, że w dniu dzisiejszym będziemy mogli cieszyć się takim słonkiem, a tutaj proszę bezchmurne niebo i promyczków co niemiara. Zdecydowałam więc, że zabiorę aparat i w drodze do szkoły zrobię parę fotek dla Was kochani.  Myślę, że każdy słoneczny czas trzeba wykorzystać jak najlepiej ha, ha. W dniu dzisiejszym przygotowałam kolorowy outfit stwierdziłam , że wkomponuję się w idealną pogodę. Tak więc cytrynowy sweterek odgrywa dzisiejsze ”pierwsze skrzypce”, do tego drugoplanowa apaszka w kolorze koralowym z dodatkiem szarości,  spodnie rurki w kolorze chusty, gray torebka, karmelowa kurtka i buty cóż dodać…?. Mam nadzieje, że nie zapomniałam o niczym i całość prezentuje się równie słonecznie i ciepło.

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć - pozdrawiam


sweterek firmy : ZARA
spodnie rurki firmy: C&A
apaszka : ITALIA
kozaki firmy: JENNIFERStaram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3
ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów)

PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)

Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)