środa, 13 listopada 2013

Skóra to jest to w carskim wydaniu - super:)))Witam Was wszystkich:)))

      Tak kochani dzień jak co dzień czyli praca , dom sprzątanie, gotowanie…..itd, itp.
No cóż takie podobno jest życie kopciuszka ale…?. No właśnie mój Kopciuszek nabiera nowego image i zaczyna spostrzegać życie troszeczkę inaczej Z INNEGO PUŁAPU dlaczego? Po pierwsze mam kilka minut tylko dla siebie, jakby to ująć:  dosłownie swoje ” five minut„, co sprawia mi ogromną radość i dodaje skrzydeł. Tak właśnie KOCHANI tak jest. Jeszcze do niedawna nie potrafiłam stanąć przed obiektywem aparatu, nie mogłam siebie zaakceptować ( duży nos …itd.) , na fotografiach rodzinnych była tylko moja FAMILIA a ja….?. No właśnie ja tylko robiłam zdjęcia. Dzisiaj jest troszeczkę inaczej zaledwie kilka dni a ja zupełnie odmieniona, dzięki mojemu dziecku spostrzegam siebie troszkę inaczej i mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
           Dzisiaj moi drodzy idealnie wkomponuje się w szarą, pochmurną  pogodę i pokażę Wam moją,  mam nadzieje udaną stylizację. Prosta, zwyczajna ale przede wszystkim wygodna i mająca możliwość odsłony na co dzień.  Czarna lekka skóra w stylu carskim zapinana na haftki, zwykły biały t’shirt oraz skórzane legginsy. Troszkę zaszalałam z dodatkami jakimi są kolczyki w stylu „zebry” oraz dużą pikowaną torebką (kuferek). Całość jak zwykle dopełniają obcasy tym razem skórzane kozaki w kolorze szarości .Mam nadzieje, że CHOCIAŻ TROSZECZKĘ WAM SIĘ SPODOBA.... kurtka firmy: Atmosphere
leginsy firmy: Wero Moda
kozaki skórzane firmy: Big Star
kolczyki firmy: Atmosphere


Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3


ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów)

PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)