poniedziałek, 27 stycznia 2014

W pośpiechu....
Witam Was kochani:)))


Piękne słońce, biały śnieg , zdrowe dzieciaki, wspaniałe koleżanki w pracy i mąż, który walczył dzisiaj z aparatem , cóż więcej nam do życia potrzeba….? Czasami wydaje mi się , że jestem już spełniona ale kiedy tak dogłębnie pomyślę to czuję mały niedosyt…hmmm co to jest….?,  sama nie wiem i czasami zadaje sobie w myślach pytania,  na które nie potrafię odpowiedzieć, czy też tak macie? . Mimo wszystko nie  mogłam się powstrzymać od tego aby przed samym wyjściem do pracy zrobić parę fotek i wrzucić je na bloga:))) he,he. Zima nie ustępuje ale dzisiejsza pogoda była wyśmienita nic tylko zgłosić uż w pracy , zabrać dzieciaki i narty i zaszaleć na białym pełnym śniegu stoku…, ohhh marzenia:(. W dzisiejszym poście zobaczycie czarne jeansy, popielatą kurteczkę w maleńką jodełkę ozdabianą koralikami, i zielony sweter z aplikacją pieska . Piesek cały z cekinów- tak troszkę karnawałowo he,he:)))


Zapraszam do obejrzenia pozdrawiam:))) 
 

 

Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3


ps.Jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, będzie mi niezmiernie miło, na pewno się zrewanżuję:)Co pięćdziesiąty obserwator dostanie ode mnie prezent ( ciuszek,z moich postów).

PS. NIE SPAMUJ ! JEŚLI ZOSTAWIASZ KOMENTARZ, PROSZĘ NIE WKLEJAJ AKTYWNYCH LINKÓW, GDYŻ NIE PUBLIKUJĘ TAKICH. I TAK ODWIEDZĘ TWÓJ BLOG :)
Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)